Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka materace ATM Świat Sypialni

Najlepsze materace i łóżka do sypialni

Jesteś tutaj:Poduszki

Poduszki

O komforcie snu decyduje wiele czynników. Wygodny materac i łóżko, może nie wystarczyć, aby w pełni się wyspać. Bardzo ważna jest również właściwie dobrana poduszka. W naszej ofercie proponujemy poduszki wykonane z pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej pianki poliuretanowej oraz z lateksu. W szczególny sposób dbają one o właściwe ułożenie szyi i karku, zapobiegając tym samym bolesnym skurczom mięśni. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji, poduszki posiadają doskonałą cyrkulację powietrza, przez co ograniczają pocenie się podczas snu, tym samym wewnątrz poduszki nie rozwijają się roztocza i pleśnie. Dodatkowo odporne są na odkształcenia i deformacje, nawet po kilku latach użytkowania. Zakup porządnej poduszki to nie kaprys czy fanaberia, ale dbałość o doskonały i regenerujący sen, który pozwala prawidłowo funkcjonować całemu organizmowi przez cały dzień. Naprawdę warto mieć ''pod głową'' wygodną poduszkę.

Wkład poduszki to pianka wysokoelastyczna o specjalnie ukształtowanym profilu. Poduszka rozluźnia mięśni szyi, zapobiega skurczom. Poduszka Naturalis, dzięki doskonale dobranym kształtom zapewnia odpowiednie podparcie okolic szyi niezależnie od ułożenia ciała.

Więcej…

Wkład wykonany z profilowanej wysokoelastycznej pianki poliuretanowej o delikatnie masującej, karbowanej powierzchni.

Więcej…

Wkład poduszki to pianka termoelastyczna o specjalnie ukształtowanym profilu. Poduszka rozluźnia mięśni szyi, zapobiega skurczom. Profilowana poduszka, dzięki doskonale dobranym kształtom zapewnia doskonałe podparcie okolic szyi niezależnie od ułożenia ciała.

Więcej…

Wkład lateksowy wulkanizowany na bazie naturalnej żywicy. Otwarta struktura lateksu umożliwia oddychanie i cyrkulację powietrza. Wkład lateksowy nie odkształcający się z biegiem czasu, wykonany w technologii Talalay.

Więcej…

Wkład wykonany z innowacyjnej pianki termoelasycznej z dodatkiem żelu.Dostosowuje się perfekcyjnie do kształtu głowy i szyi.

Więcej…

Wkład poduszki to pianka termoelastyczna, która dostosowuje się idealnie do kształtu głowy i szyi. Poduszka rozluźnia mięśnie szyi.

Więcej…

Wkład poduszki to pianka termoelastyczna o specjalnie ukształtowanym profilu z konturowo wyciętymi kanałami poprawiającymi dopasowanie się do kształtu głowy i szyi.

Więcej…

Wkład: pianka termoelastyczna, dolna płyta z pianki poliuretanowej z możliwością wyjęcia - umożliwiająca regulację wysokości.

Więcej…


Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 338. Pierwsze piętro (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-16
Niedziela: 10-16


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10-18
Sobota: 10-15


e-mail [email protected]

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości