Łóżko BOX KPO Korpus

od: 579 zł

BOX KPO - korpus podstawa pod materac w obiciu 5.0130, przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko.

Łóżko Box KPO to korpus Multisystem Box, który zapewnia najlepszy komfort snu, a do tego fantastycznie wygląda. Korpus przystosowany jest do zamontowania zagłówka lub funkcjonowania jako samodzielne łóżko. Konstrukcja podstawy to wkład ze sprężyn bonelowych obłożonych przekładką tapicerską i pianką poliuretanową. Występuje w wielu wymiarach oraz w różnych materiałach obiciowych, więc z łatwością można dopasować go wnętrza sypialni i swoich potrzeb. Łóżko Box KPO wyróżnia się genialną prostotą, która dodaje sypialni charakteru i stylu.

Opis

  • podstawa Multisystem BOX - korpus podstawa pod materac w obiciu 5.0130, przystosowany do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, konstrukcję korpusu stanowi wkład ze sprężyn bonelowych, z jednej strony obłożony przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T25-20 mm a z drugiej siatką tapicerską i pianką poliuretanową T20-10 mm szeroki wybór materacy do łóżka do sypialni pasują nóżki: 21 - wenge, 22 - buk, 99 - srebrne, 06 - czarne

UWAGA: na zdjęciu dodatkowo znajduje się zagłówek, materac oraz narzuta.

Łóżko BOX KPO Korpus możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.