Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Sypialnie nowoczesne i klasyczne

sypialniaZapraszamy Państwa do obejrzenia aranżacji niektórych oferowanych przez naszą firmę sypialni. W Ofercie możemy znaleźć sypialnie nowoczesne jak również klasyczne. Sypialnie nowoczesne wykonane są zazwyczaj z płyty meblowej która nadaje, nowoczesną formę i styl. Sypialnie klasyczne najczęściej wykonane są z drewna. Sypialnie drewniane które Państwu proponujemy wykonane mogą być z drewna sosnowego, olchowego lub brzozowego barwionego na całą paletę kolorów. W meblach wykonanych z drewna możemy wprowadzać zmiany w wymiarach i nieznaczne w wyglądzie mebla.

Sypialnia TOSKANIA

Sypialnia Toskania to komplet pięknych i stylowych mebli do sypialni, które tworzą razem niezapomnianą i wyjątkową całość. Najważniejszym elementem tej sypialni jest oczywiście łóżko; masywne, solidne i bardzo eleganckie przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Więcej…
Sypialnia TEXAS

Sypialnia Texas to kolekcja mebli do sypialni, które gwarantują wiele pozytywnych doznań i pozwalają cieszyć się piękną i praktyczną alkową. Korzystanie z takich rozwiązań to oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze możliwość stworzenia wyjątkowej sypialni.

Więcej…
Sypialnia RETRO

Sypialnia Retro to piękny komplet mebli sypialnianych, które wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny styl, nawiązujący do dawnych klimatów.

Więcej…
Sypialnia NEVADA

Sypialnia Nevada, idealna kolekcja mebli do sypialni dla wszystkich tych, którzy chcą w szybki sposób zaaranżować stylową i praktyczną alkowę. Kupując samo łóżko do sypialni trzeba liczyć się z tym, że czeka nas jeszcze dobranie innych mebli, które stworzą z nim piękne i wyjątkowe miejsce.

Więcej…
Sypialnia NEBRASKA

Sypialnia Nebraska, doskonały komplet mebli do sypialni, która przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnej formy ze szczyptą nowatorskiego spojrzenia. W sypialni istotne jest przede wszystkim łóżko i materac, aby móc komfortowo wysypiać się i odpoczywać.

Więcej…
Sypialnia MEMPHIS

Sypialnia Memphis - komplet mebli do sypialni, które są piękne i wyjątkowe oraz niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy sporą część naszego życia.

Więcej…
Sypialnia MEDIOLAN

Sypialnia Mediolan to wyjątkowa kolekcja mebli do sypialni, która jest bardzo nowoczesna, ale też praktyczna i funkcjonalna.

Więcej…
Sypialnia FLORYDA

Sypialnia Floryda - klasyczna i elegancka aranżacja wnętrza to najlepszy sposób na bezbłędne urządzenie sypialni. Taka właśnie jest nasza kolekcja Floryda, która utrzymana w tradycyjnej formie i kolorze, najlepiej oddaje charakter ciepłej i przytulnej sypialni, z której po prostu nie chce się wychodzić.

Więcej…
Sypialnia CREMONA 3

Sypialnia Cremona 3 to propozycja nowoczesnej aranżacji, w ciepłej i przytulnej tonacji. Współczesna sypialnia daje nam szerokie pole możliwości w urządzaniu tego wnętrza.

Więcej…
Sypialnia CREMONA 2

Sypialnia Cremona 2 daje możliwość stworzenia stylowej i eleganckiej sypialni, w przytulnej i urokliwej alkowy. Urządzenie sypialni wygodnej i komfortowej, ale tez pięknej i eleganckiej to ambitne zadanie, które może być o wiele łatwiejsze z kolekcją mebli Cremona 2.

Więcej…
Strona 1 z 4

Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 332 (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: (22) 889 74 89, 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-18
sobota: 10-15


e-mail sklep@materace-warszawa.pl

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości