Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka materace ATM Świat Sypialni

Najlepsze materace i łóżka do sypialni

Jesteś tutaj:Sypialnie nowoczesne i klasyczne

Sypialnie nowoczesne i klasyczne

sypialniaZapraszamy Państwa do obejrzenia aranżacji niektórych oferowanych przez naszą firmę sypialni. W Ofercie możemy znaleźć sypialnie nowoczesne jak również klasyczne. Sypialnie nowoczesne wykonane są zazwyczaj z płyty meblowej która nadaje, nowoczesną formę i styl. Sypialnie klasyczne najczęściej wykonane są z drewna. Sypialnie drewniane które Państwu proponujemy wykonane mogą być z drewna sosnowego, olchowego lub brzozowego barwionego na całą paletę kolorów. W meblach wykonanych z drewna możemy wprowadzać zmiany w wymiarach i nieznaczne w wyglądzie mebla.

Sypialnia Retro to piękny komplet mebli sypialnianych, które wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny styl, nawiązujący do dawnych klimatów.

Więcej…

Sypialnia Nebraska, doskonały komplet mebli do sypialni, która przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnej formy ze szczyptą nowatorskiego spojrzenia. W sypialni istotne jest przede wszystkim łóżko i materac, aby móc komfortowo wysypiać się i odpoczywać.

Więcej…

Sypialnia Cremona 3 to propozycja nowoczesnej aranżacji, w ciepłej i przytulnej tonacji. Współczesna sypialnia daje nam szerokie pole możliwości w urządzaniu tego wnętrza.

Więcej…

Sypialnia Cremona 2 daje możliwość stworzenia stylowej i eleganckiej sypialni, w przytulnej i urokliwej alkowy. Urządzenie sypialni wygodnej i komfortowej, ale tez pięknej i eleganckiej to ambitne zadanie, które może być o wiele łatwiejsze z kolekcją mebli Cremona 2.

Więcej…

Sypialnia Cremona 1 po prostu rozkocha Was w sobie i już nigdy nie pozwoli o sobie zapomnieć. Jest to elegancka kolekcji mebli, które podkreślają niezwykły charakter wnętrza i zapewniają przyjemny komfort codziennego użytkowania.

Więcej…

Sypialnia Cremona, wyjątkowy styl i design jakim opiewa ta kolekcja mebli do sypialni, pozwala stworzyć ciekawą aranżację wnętrza, która zapewni też wygodę i komfort użytkowania każdego dnia i każdej nocy.

Więcej…

Łóżko drewniane Boston od 951zł.

Więcej…

Sypialnia Jazze to propozycja dla miłośników klasycznej elegancji, która jest modnym rozwiązaniem dziś i zawsze.

Więcej…

Sypialnia Panama to nowoczesna kolekcja mebli do sypialni, o niezwykłym designie, który może być spełnieniem marzeń każdego. A to dzięki bardzo subtelnej i prostej formie, idealnie wpisującej się we współczesne kaniony piękna, nie dającej się nie lubić.

Więcej…


Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 338. Pierwsze piętro (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-16
Niedziela: 10-16


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10-18
Sobota: 10-15


e-mail [email protected]

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości