Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane do sypialni to idealna propozycja. Sypialnia to świątynia spokoju, w której możemy odpocząć i zregenerować siły, zapomnieć o otaczających nas problemach. Wystrój tego wnętrza może nam w tym pomóc lub zupełnie przeciwnie- mocno przeszkodzić w utrzymaniu spokoju ducha. Dlatego warto poświecić trochę czasu na bliższe poznanie elementów tworzących sypialnie. A bez wątpienia najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, które obecnie nie jest już tylko miejscem snu, ale również najpiękniejszą ozdobą alkowy. Szczególnym rodzajem łóżek są łóżka drewniane. Wykonujemy je z litego drewna, dlatego też są wyjątkowe i niezwykle trwałe, a także zdrowe i uniwersalne, bo mogą na nich spać wszyscy, nawet alergicy. Dzięki właściwemu doborowi rodzajów drewna nasze łóżka mają piękne formy, ciekawe wykończenia i frezowania, występują w wielu barwach i odcieniach. Ich konstrukcja jest bardzo solidna, co zapewnia nie tylko trwałość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania. Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego decydując się na nasze łóżka, możecie dokonywać w nich modyfikacji i zmian, np. wysokości wezgłowia, wybarwiać je z własnej próbki kolorystycznej i tworzyć w dowolnym wymiarze, nawet najbardziej nietypowym.
Łóżka drewniane to piękny design i styl, ale także ciepło i przytulność, oraz trwałość na lata. Nasze łóżka to gwarancja najwyższej jakości.

Łóżko Pasadena 1

Łóżko drewniano metalowe Pasadena od 629zł.

Łóżko Pasadena 1 zaskoczy Was swoim oryginalnym wyglądem, który wprowadzi do sypialni zupełnie nowe spojrzenie na nowoczesny design i styl.

Więcej…
Łóżko Amsterdam

Łóżko drewniano metalowe Amsterdam od 829zł.

Łóżko Amsterdam nie jest zwykłym łóżkiem drewnianym. Posiada nowoczesny design, który będzie wizytówką wnętrza i całego domu. Nasze łóżko stworzone zostało z dwóch różnych materiałów: drewna w kolorze czereśni antycznej oraz elementów metalowych w czarnym kolorze.

Więcej…
Łóżko Venecja

Łóżko drewniano metalowe Venecja  od 878zł.

Łóżko Venecja to piękne i naprawdę wyjątkowe łóżko do sypialni. Posiada styl, klasę i to "coś", czym zaczaruje Wasz świat. Wyjątkowość naszego łóżka wynika nie tylko z fantastycznego designu, ale przede wszystkim z niecodziennego połączenia dwóch różnych materiałów, czyli drewna i metalu.

Więcej…
Łóżko Venecja bis

Łóżko drewniano metalowe Venecja bis od 663zł.

Łóżko Venecja bis to bliźniaczy model łóżka Venecja; posiada piękny i współczesny design, idealnie wpisujący się w kaniony piękna nowoczesnej sypialni.

Więcej…
Łóżko Venecja czereśnia antyczna

Łóżko drewniano metalowe Venecja od 654zł.

Łóżko Venecja to najlepszy sposób na aranżację wnętrza w niebanalny i oryginalny sposób, a jednocześnie ciepły i przytulny. Nowoczesna sypialnia pozwala nam na wprowadzanie ciekawych rozwiązań, których stosowanie pokazuje również naszą osobowość i charakter.

Więcej…
Łóżko Capri

Łóżko drewniano metalowe Capri od 679zł.

Łóżko Capri to przepięknie wykonane łóżko, będące synonimem elegancji i luksusu nowoczesnej sypialni. Jest bardzo charakterystyczne i jedyne w swoim rodzaju, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych modeli łóżek do sypialni.

Więcej…
Łóżko Madryt

Łóżko drewniano metalowe Madryt 905zł.

Łóżko Madryt to niezwykłe i piękne łóżko do nowoczesnej sypialni. Niepowtarzalny design oczaruje najbardziej wymagających. Łóżko z naszej kolekcji posiada konstrukcję, która powstała z połączenia dwóch materiałów: drewna i metalu.

Więcej…
Łóżko Praga

Łóżko drewniano metalowe Praga 706zł.

Łóżko Praga to piękne i nowoczesne łóżko do sypialni, pozwalające stworzyć naprawdę stylową sypialnie. Wybór właściwego łóżka to najważniejszy punkt aranżacji sypialni. I chociaż pierwszą rolę odgrywa tu komfort snu, to jednak nie bez znaczenia jest także wygląd łóżka.

Więcej…
Łóżko Atlanta

Łóżko drewniano metalowe Atlanta od 756zł.

Łóżko Praga to piękne i nowoczesne łóżko do sypialni, pozwalające stworzyć naprawdę stylową sypialnie. Wybór właściwego łóżka to najważniejszy punkt aranżacji sypialni. I chociaż pierwszą rolę odgrywa tu komfort snu, to jednak nie bez znaczenia jest także wygląd łóżka.

Więcej…
Łóżko Cortina

Łóżko drewniano metalowe Cortina  od 706zł.

Łóżko Cortina, unikatowe, olśniewające i pełne klasy łóżko drewniano-metalowe, które wprowadza do sypialni przytulność i ciepło z nutką nowoczesności.

Więcej…
Strona 1 z 5

WYPRZEDAŻ !!!

Zapraszamy na coroczne czyszczenie magazynów. Korzystaj i kupuj

 10%  20%  30%  50%  autentyczne 70% taniej.


Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 332 (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: (22) 889 74 89, 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Powsińska 20A
Warszawa Mokotów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-18
sobota: 10-15


e-mail sklep@materace-warszawa.pl

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
tel (12) 266-08-94
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości