Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka Drewniane

łóżko drewnianeŁóżka drewniane do sypialni to idealna propozycja. Sypialnia to świątynia spokoju, w której możemy odpocząć i zregenerować siły, zapomnieć o otaczających nas problemach. Wystrój tego wnętrza może nam w tym pomóc lub zupełnie przeciwnie- mocno przeszkodzić w utrzymaniu spokoju ducha. Dlatego warto poświecić trochę czasu na bliższe poznanie elementów tworzących sypialnie. A bez wątpienia najważniejszym meblem w sypialni jest łóżko, które obecnie nie jest już tylko miejscem snu, ale również najpiękniejszą ozdobą alkowy. Szczególnym rodzajem łóżek są łóżka drewniane. Wykonujemy je z litego drewna, dlatego też są wyjątkowe i niezwykle trwałe, a także zdrowe i uniwersalne, bo mogą na nich spać wszyscy, nawet alergicy. Dzięki właściwemu doborowi rodzajów drewna nasze łóżka mają piękne formy, ciekawe wykończenia i frezowania, występują w wielu barwach i odcieniach. Ich konstrukcja jest bardzo solidna, co zapewnia nie tylko trwałość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo podczas użytkowania. Każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego decydując się na nasze łóżka, możecie dokonywać w nich modyfikacji i zmian, np. wysokości wezgłowia, wybarwiać je z własnej próbki kolorystycznej i tworzyć w dowolnym wymiarze, nawet najbardziej nietypowym.
Łóżka drewniane to piękny design i styl, ale także ciepło i przytulność, oraz trwałość na lata. Nasze łóżka to gwarancja najwyższej jakości.

Łóżko Prestige sosnowe

Łóżko Prestige to doskonałe, klasyczne łóżko drewniane, które pięknie podkreśli charakter sypialni i wprowadzi do niej niezwykły klimat.

Więcej…
Łóżko Pasadena 1

Łóżko drewniano metalowe Pasadena od 629zł.

Łóżko Pasadena 1 zaskoczy Was swoim oryginalnym wyglądem, który wprowadzi do sypialni zupełnie nowe spojrzenie na nowoczesny design i styl.

Więcej…
Łóżko Stylio sosnowe

Łóżko Stylio to propozycja dla osób ceniących klasyczną elegancję i styl w sypialni. Wyróżnia się ono prostą formą i naturalnymi kolorami, pasuję więc prawie do każdego wnętrza, i co ważne, jego design nigdy nie wyjdzie z mody.

Więcej…
Łóżko Amsterdam

Łóżko drewniano metalowe Amsterdam od 855zł.

Łóżko Amsterdam nie jest zwykłym łóżkiem drewnianym. Posiada nowoczesny design, który będzie wizytówką wnętrza i całego domu. Nasze łóżko stworzone zostało z dwóch różnych materiałów: drewna w kolorze czereśni antycznej oraz elementów metalowych w czarnym kolorze.

Więcej…
Łóżko Avangardo sosnowe

Łóżko Avangardo to propozycja dla osób, chcących wprowadzić do swojej sypialni coś nowego i twórczego, coś co uczyni sypialnie miejscem o wyjątkowych walorach estetycznych.

Więcej…
Łóżko Venecja

Łóżko drewniano metalowe Venecja  od 654zł.

Łóżko Venecja to piękne i naprawdę wyjątkowe łóżko do sypialni. Posiada styl, klasę i to "coś", czym zaczaruje Wasz świat. Wyjątkowość naszego łóżka wynika nie tylko z fantastycznego designu, ale przede wszystkim z niecodziennego połączenia dwóch różnych materiałów, czyli drewna i metalu.

Więcej…
Łóżko Genewa sosnowe

Łóżko Genewa- niezwykłe i bardzo oryginalne łóżko drewniane, które zachwyca swoim designem i zapewnia doskonały komfort snu i odpoczynku.

Więcej…
Łóżko Venecja bis

Łóżko drewniano metalowe Venecja bis od 697zł.

Łóżko Venecja bis to bliźniaczy model łóżka Venecja; posiada piękny i współczesny design, idealnie wpisujący się w kaniony piękna nowoczesnej sypialni.

Więcej…
Łóżko Rico sosnowe

Łóżko Rico, piękne i klasyczne łóżko drewniane, wprowadzające do sypialni ciepło i przytulność oraz styl i elegancję.

Więcej…
Łóżko Venecja czereśnia antyczna

Łóżko drewniano metalowe Venecja od 654zł.

Łóżko Venecja to najlepszy sposób na aranżację wnętrza w niebanalny i oryginalny sposób, a jednocześnie ciepły i przytulny. Nowoczesna sypialnia pozwala nam na wprowadzanie ciekawych rozwiązań, których stosowanie pokazuje również naszą osobowość i charakter.

Więcej…
Strona 1 z 8

Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 332 (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: (22) 889 74 89, 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-18
sobota: 10-15


e-mail sklep@materace-warszawa.pl

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości