Materace, łóżka do sypialni oraz meble drewniane wykonujemy na każdy wymiar. (np. 95x193, 145X215 itp.)

Salony ul.Radzymińska 338 oraz ul.Puławska 280 nowa kolekcja 2022r.

Ofertę łóżek tapicerowanych znajdą Państwo w kategorii łóżka tapicerowane, zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze materaca i łóżka.

Urządzasz sypialnię i potrzebujesz natchnienia albo dobrej rady? My jesteśmy po to aby Ci pomóc! W naszych salonach znajdziesz nie tylko mnóstwo inspiracyjnych mebli do sypialni, ale przede wszystkim ludzi z pasją i profesjonalizmem, którzy pomogą Ci wybrać produkty najlepsze dla Ciebie. Najważniejsze oczywiście jest łóżko. Proponujemy Ci łóżka drewniane, z pojemnikiem na pościel lub bez, łóżka tapicerowane, łóżka piętrowe, ale także łóżka metalowe. Każdy model dostępny jest we wszystkich rozmiarach. Jeśli marzysz o wielkim łożu królewskim o długości i szerokości większej niż 2 metry, bez problemu go wykonamy. Twoją uwagę chcielibyśmy zwrócić na łóżka tapicerowane, które są obecnie bardzo modne. Lite drewno w duecie z tkaninami tapicerskimi tworzy oryginalny charakter pokoju. W zależności od wyboru tkaniny, a może to być np. skóra naturalna, skóra ekologiczna lub atłas, możesz stworzyć sypialnię jedyną i niepowtarzalną, bardzo ciepłą i przytulną, bądź nowoczesną. Zamawiając to łóżko masz możliwość wyboru wezgłowia, które zaskoczy każdego z twoich gości, mianowicie może ono zakrywać ścianę. Jest on pokryty oczywiście taką tkaniną jaką wybierzesz, w ten sposób będzie nie tylko miłym w dotyku oparciem, ale również będzie super wyglądać. Łóżko jako mebel służący do snu i relaksu jest najważniejszym elementem sypialni, ale nie możemy zapomnieć o tym, że łóżko skompletowane to stelaż i materac. O ile stelaż możemy wybrać sami, to z materacem nie jest już tak łatwo, trzeba go wypróbować i zdać się na opinię specjalistów. W naszych salonach pomożemy Ci dobrać materac indywidualnie do Ciebie, abyś mógł cieszyć się niczym nie zmąconym snem. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm. Aby dopełnić swoją sypialnię, potrzebujesz jeszcze tylko stolików nocnych, na których możesz położyć swoją ulubioną książkę, czy schować w szufladce lekarstwa, które musisz mieć pod ręką. I gotowe. Z nami stworzysz piękną sypialnię jak ze snów.

Dostępne materace do testowania w salonach:

Materac Flamenco, Salsa, Electro, Pasodoble, Melody, Boogie, Rumba, Rumba Medicott Velur, Step, Rock&Roll, Makarena, Foxtrot, Modern, Zorba, Fandango, Conga, Dance, Breakdance od marki Hilding

Materac Enyo, Fides, Demeter, Hebe, Julia, Cora, Andromeda, Niobe, Moon, Zeus, Sirona, Nolli, Pulse Elegant od marki Janpol

Materac Gran Sonno De Luxe, Rinfresco, New Memory 2.0, Mind Impression, Adam Plus od marki Perdormire

Materac Sueno Vital, Sueno Luxus, Dual h1/h3, Ibiza h2/h3, Sueno Minor, Medivis Lux Kofort 20, Medivis Lux 20, Medivis, Medivis Talalay, Dubaj Lux 20, Dubaj, Memory Bio, Ameland h3, Monaco h3, Aruba Lux h3, Donau, Bionatural h3, Komfort Bio, Bio Dream, Bio Dream Elastik, Bahrain h3, Adam i Ewa Elastik, Adam i Ewa Kieszonkowy, Adam i Ewa Multi, Czar Nocy, Czar Nocy Talalay, Venus Multi Pocket h2/h3, Venus Multi Pocket X5, Venus Multi Pocket Talalay, Estrella Lux, Estrella, Esterlla X5, Estrella Talalay, Estrella lux Kokos, Palmea, Texel, Jamajka, Amsterdam 100, Tahiti, Junior od marki M&K Foam Koło.

Zapraszamy serdecznie - profesjonalni doradcy.

 

  1. Popularne produkty
  2. Łóżka tapicerowane
  3. Materace MK FOAM
  4. Łóżka drewniane