Materac Tango

od: 999 zł

Materac Tango Hilding można obejrzeć i kupić tanio w naszym salonie w Warszawie ul.Radzymińska 338. Materace dostarczamy po terenie Warszawy bezpłatnie, sklep zapewnia również wniesienie. Materac Tango możecie Państwo zamawiać telefonicznie lub online.

Opis

Materac Tango, którego wkład zbudowany został ze sprężyny kieszonkowej. Każda sprężyna ubrana jest w oddzielny woreczek z flizeliny, dzięki czemu sprężyny nie są ze sobą bezpośrednio połączone. Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką elastyczność punktową. Najbardziej uginają się strefy poddane największemu naciskowi. Każda sprężynka reaguje na ciężar ciała osobno, dzięki czemu osoba śpiąca obok nie odczuje żadnych ruchów. Komfort podwyższyliśmy, umieszczając po jednej stronie warstwę pianki lateksowej, a po drugiej warstwę pianki HR. Każda z nich idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i gwarantuje kręgosłupowi optymalne wsparcie. Kupując materac Tango Hilding możesz wybrać stronę, która bardziej odpowiada Twoim preferencjom. Materac Tango z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.

Właściwości materaca Tango

15lat gwarancji 017 sfer twardosuci 01pralny 60 01 01latex 01antyalergiczny 01pianka wysokoelastyczna 01pianka Flexifoam 01dwie twardosuci 01spreEzcyny kieszeniowe 01zamek rozdzielczy 01materac odwracalny 01wentylacja 01uchwyt 01

Twardość materaca Tango

Tango

Dane techniczne

Wkład: 7-strefowa sprężynowa kieszeniowa, po jednej stronie pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 3 cm

Pokrowiec: Velvet lub Tencel

Wysokość materaca: ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Certyfikat

Materace i poduszki Hilding posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100 zapewniający o tym, że wszystkie materiały użyte do ich produkcji są wolne od szkodliwych substancji mających negatywny wpływ na zdrowie.

Kupując produkty ze znakiem Oeko-Tex® Standard 100 zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa produktu, który możesz użytkować bez obaw o szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie.

Produkty Hilding spełniają zasadnicze wymagania dyrektyw unijnych nowego globalnego podejścia, dotyczących zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska.

Materac Tango możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.