Korpus KBS

od: 865zł

Podstawa Multisystem BOX - Korpus Boki Szerokie w obiciu 3.0188 bez stelaża i zagłówka ( na zdjęciu dodatkowo stelaż Duoflex KF - 2 szt., które nie wchodzą w skład kompletu).

Opis

Łóżko Box KBS zalicza się do kanionu łóżek klasycznych, urzekających swoją prostotą i elegancją. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych form, które dodają wnętrzu ciepła i przytulności, a przecież właśnie te cechy są najważniejsze w sypialni. Podstawa Multisystem Box występuje w trzech wymiarach oraz w różnych materiałach obiciowych, dostępnych w pełnym wachlarzu tkanin tapicerskich producenta. Korpus nie posiada zagłówka, ale jego konstrukcja pozwala na zamontowanie określonego modelu, dostępnego z kolekcji zagłówków, które znajdziecie w naszej ofercie. Łóżko Box KBS to idealny sposób na elegancką sypialnię.

KBS 1

Korpus jest przystosowany do zamontowania zagłówka oraz stelaża M&K Foam.Do skompletowania z szeroką gamą modeli materacy i stelaży M&K Foam. Bogaty wybór tkanin obiciowych.Zdjęcie zawiera: KBS w obiciu 3.0188, zagłówek ZS-14-xx w obiciu 3.0188, materac Ibiza H2 Soya, stelaż Duoflex KF 2 szt. Cena dotyczy wyłącznie korpusu.UWAGA: Do korpusu KBS należy stosować wyłącznie zagłówki szerokie - ZS. Za dopłatą możliwość zamówienia korpusu o nietypowej szerokości (od 120cm do 200cm) i długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10 cm. Przy nietypowej szerokości korpusu, należy również pamiętać o dopłacie do zagłówka Box Multisystem za nietypową szerokość.

Korpus KBS możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.