ŁÓŻKO VICTORIA

od: 665zł

Łóżko Victoria to synonim luksusowej i nowoczesnej sypialni, w której ważna jest również praktyczność i wygoda. Przypadnie do gustu osobom, które chcą aby ich sypialna nie była tylko pokojem do spania, lecz oferowała o wiele więcej...

Opis

Łóżko tapicerowane Victoria wykonane jest z najwyższej jakości materiałów obiciowych, stylowych i pięknych, ale co najważniejsze przyjemnych w dotyku oraz trwałych i wytrzymałych na lata. Dostępne jest w wielu wymiarach i kolorach, co znacząco ułatwia dopasowanie go do różnych wnętrz. Nasze łóżko można wybrać z pojemnikiem na pościel lub bez. Pojemnik jest doskonałym rozwiązaniem do sypialni, w których nie ma miejsca na dodatkowe szafy. Zajmuje on całą powierzchnię pod materacem, dzięki czemu jest w nim wystarczająco dużo miejsca na pościel, koce czy ubrania. Łóżko z pojemnikiem posiada dodatkowo automaty gazowe, które pozwalają na bez wysiłkowe podnoszenie stelaża z materacem, co jest nie bez znaczenia w przypadku kobiecej sypialni. Łóżko Victoria umila również chwile z książką czy podczas pracy przy laptopie, a to dzięki wygodnemu i wysokiemu wezgłowiu, będącym przyjemnym oparciem dla pleców.

W sypialni najważniejsze jest łóżko, właściwie dobrane potrafi zdziałać cuda i uczynić ją miejscem wyjątkowych doznań.

Łóżko dostepne w wersji bez pojemnika lub w opcji można wybrac pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

ŁÓŻKO VICTORIA możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.