Łóżko Venecja czereśnia antyczna

od: 781 zł

Łóżko Venecja to najlepszy sposób na aranżację wnętrza w niebanalny i oryginalny sposób, a jednocześnie ciepły i przytulny. Nowoczesna sypialnia pozwala nam na wprowadzanie ciekawych rozwiązań, których stosowanie pokazuje również naszą osobowość i charakter.

Opis

Więc w pewnym sensie, łóżko Venecja to model dla odważnych i pewnych siebie osób, chcących się wyróżniać, ale też zapewniających w dalszym ciągu przytulną atmosferę. Łóżko z naszej kolekcji wykonane jest z dwóch różnych materiałów: drewno i metal, które wydają się być kompletnie odmiennymi, ale jednak można je połączyć i stworzyć naprawdę interesujące łóżko. Lite drewno zapewnia przytulność i ciepło, najważniejsze przymioty łóżka do sypialni, natomiast metalowe elementy tworzą niepowtarzalne i trochę baśniowe motywy dekoracyjne. Łóżko Venecja dostępne jest w kolorze czereśnia antyczna oraz w wielu ergonomicznych wymiarach. Tak nietypowe połączenie materiałów zapewnia fajny design, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom nowoczesnego stylu.

Łóżko Venecja kolor czereśnia antyczna dostępne jest w rozmiarze 90x200, 140x200, 160x200, 180x200 (wymiar materaca).

Kolor drewna czereśnia antyczna. Kolor metalu czarny.

Łóżko Venecja czereśnia antyczna możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.