ŁÓŻKO SAVANA

od: 770zł

Łóżko Savana jest wszystkim tym, czego potrzeba do nowoczesnej sypialni w stylu glamour. Elegancja i szyk, a przy tym wygoda i komfort użytkowania to główne cechy tego łóżka do sypialni, które z pewnością wyróżni Wasze wnętrze i podkreśli jego niezwykły charakter.

Opis

Łóżko Savana to nowoczesny model, dlatego jego konstrukcja opiera się na prostej formie ze stylowymi wykończeniami. Rama łóżka osadzona jest na niskich nóżkach, a główną ozdobą jest piękny zagłówek; pikowany, o wyrazistym charakterze stanie się z pewnością najważniejszym elementem łóżka i sypialni. Nasycony kolor łóżka jest fantastycznym dopełnieniem całości. Łóżko Savana występuje w opcji z pojemnikiem na pościel, który dzięki przestronności i pojemności jest dodatkowym schowkiem na koce, pościel czy ubrania. Dla poprawienia komfortu użytkowania łóżka z pojemnikiem, nasz model został wyposażony w automaty gazowe, które umożliwiają podnoszenie stelaża z materacem bez żadnego wysiłku. Łóżko Savana wykonane jest ze skóry ekologicznej, nadającej mu elegancji i klasy. Sypialnia glamour rządzi się swoimi prawami. Jest niezwykle elegancka i pełna blasku, gra kolorów i światła pozwala na wprowadzenie niepowtarzalnego klimatu- łóżko Savana idealnie pasuje do tych kanionów piękna.

Łóżko Savana dostepne w wersji bez pojemnika lub z pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

ŁÓŻKO SAVANA możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.