Łóżko BELLINI

od: 3354zł

Łóżko Bellini, nowoczesne i bardzo stylowe łóżko do sypialni, w której ważna jest równowaga między pięknem a wygodą i komfortem snu. Jest to łóżko tapicerowane, której swoim designem po prostu kusi i przyciąga, a kiedy już na nim spoczniemy potwierdza swoją genialną ergonomię, darząc nas idealnym komfortem każdej nocy i nie tylko.

Opis

Wykonane jest ze skóry naturalnej, co zapewnia estetykę i doskonały wygląd, a także trwałość i wytrzymałość na lata. Łóżko Bellini wyróżnia się wyjątkową formą; całość ma opływowy kształt i stylowe dodatki w postaci metalowych nóżek, ustawionych pod kątem, co idealnie harmonizuje się z wydłużonym i zaokrąglonym przodem łóżka. Zagłówek stanowi również ciekawy element dekoracyjny oraz wygodne i miękkie oparcie dla pleców. Łóżko Bellini dostępne jest w dwóch modnych kolorach (biały i czarny) oraz w ergonomicznych wymiarach.

Klimat w sypialni ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, dlatego wybór łóżka, które ją pięknie zaaranżuje, to szaleni istotna sprawa. Łóżko Bellini zapewnia najwyższej jakości komfort snu i ciekawy charakter sypialni.

 

Łóżko BELLINI możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.