Sypialnia RETRO

od: 166 zł

Sypialnia Retro to piękny komplet mebli sypialnianych, które wprowadzą do wnętrza niepowtarzalny styl, nawiązujący do dawnych klimatów.

Opis

Aby naprawdę czuć się komfortowo w sypialni, potrzeba doskonałej aranżacji, która będzie odzwierciedleniem tego co nam w duszy gra. Nasza propozycja dedykowana jest osobom, które kochają dawne klimaty oraz rustykalny styl. Wszystkie elementy tej kolekcji nawiązują do tego, są jednocześnie jedyne w swoim rodzaju i tworzą razem niezapomnianą całość. Zatem decydując się na sypialnie Retro, do wyboru mamy: piękne tapicerowane łóżko, ze stylizowanym wezgłowiem oraz z pojemnikiem na pościel, przepiękną szafę, komodę i stoliki nocne- w wybarwieniu typowym dla stylu retro, vintage lub rustykalnego. Wszystko razem prezentuje się zjawiskowo, a sypialnia staje się stylowym i bardzo przytulnym wnętrzem, pozwalającym na spokojny odpoczynek i komfortowy sen.

Sypialnia Retro gwarantuje niezwykłą aranżację wnętrza oraz zaoszczędzi czas i pieniądze, które trzeba by było przeznaczyć na poszukiwania wszystkich tych mebli. Piękne i wygodne łóżko, olśniewająca komoda czy szafa są już w zasięgu ręki... Zapraszamy do naszych salonów!

Sypialnia RETRO możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.