Materac Laguna Thermo

od: 1223zł

Wkład materaca Laguna Thermo wykonany jest z pianki Kaltschaum o zwiększonej sprężystości, twardości H2 i wysokości 12 cm, z jednej strony wkładu umieszczona jest rewolucyjna, antybakteryjna i nie pozwalająca na rozwój roztoczy pianka termoelastyczna o doskonałej redukcji nacisku o wysokości 40 mm (80kg/m3).

Opis

Wkład: wykonany jest z pianki Kaltschaum o zwiększonej sprężystości, twardości H2 i wysokości 12 cm, z jednej strony wkładu umieszczona jest rewolucyjna, antybakteryjna i nie pozwalająca na rozwój roztoczy pianka termoelastyczna o doskonałej redukcji nacisku o wysokości 40 mm (80kg/m3). Pianka ta reaguje na temperaturę i ciężar ciała. Staje się miękka, gdzie ciało styka się z powierzchnią materaca. Z drugiej strony występuje standardowa pianka termoelastyczna o grubości 40 mm (45 kg/m3).

Gęstość pianki wysokoelastycznej ok 40 kg/m33

Gęstość pianeki termoelastycznyej ok 45 i 80 kg/m33

Pokrowiec: elastyczny, wykonany z materiału obiciowego (35% Tencel viskoza wysokiej jakości, 58% poliester, 7 % elastan). Materiał nasączony jonami srebra. Posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Materac Laguna Thermo możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.