Materac Czwarty Etap Talalay Embrace

od: 1844zł

Wkład Materac Czwarty Etap Talalay Embrace bardzo miękki, wykonany w górnej warstwie ze lateksu TALALAY memory, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza.

Opis

Wkład: Materac jest bardzo miękki, wykonany w górnej warstwie ze lateksu TALALAY memory, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza. Talalay memory szybko dostosowuje się do temperatury ciała, a zatem przyspiesza zaśnięcie, co podnosi komfort spania. W połączeniu z pianką wysokoelastyczną o dwóch twardościach stanowi wspaniałe miejsce nie tylko do spania, ale i regeneracji po ciężkim wysiłku. Materac przeznaczony dla osób o ciężarze do 80 kg. Wkład materaca składa się z 3,5 cm warstwy lateksu TALALAY memory, 10 cm pianki Komfort Soft (bardziej miękkiej) oraz 5 cm warstwy pianki Komfort Hard (bardziej twardej).

medal

Materac Czwarty Etap Talalay Embrace posiada dodatkowy pokrowiec wewnętrzny, zapewniający większą ochronę wkładu materaca.

Gęstość lateksu ok 56 kg/m3

Gęstość pianek ok 50 kg/m3

Pokrowiec: Materac na zdjęciu wykonany został w pokrowcu Anti Stress. Bardzo dobrze odprowadza on wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Ma doskonałe własności regulacji temperatury. Materiał posiada powłokę antystresową.

- Czwarty Etap dostępny również w serii Exclusive. Pokrowce zewnętrzne posiadają dodatkowo siatkę 3D wszytą dookoła materaca, która zapewnia lepszy przepływ powietrza.

Wymiary: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wysokość: w pokrowcu pikowanym około 20 cm. cechy szczególne: materac dostępny w wielu wersjach pokrowca, wkład lateksowy wykonany w technologii Talalay.

UWAGA: wymagany stelaż elastyczny o odpowiednim rozstawie listew: np. Twinpack.

Materac Czwarty Etap Talalay Embrace możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.