ŁÓŻKO VENUS

od: 770 zł

Łóżko Venus jest tym, czego potrzeba do nowoczesnej i funkcjonalnej sypialni. Zostało tak zaprojektowane, aby urzekało swoim wyglądem, ale również było praktyczne i funkcjonalne.

Opis

Łóżko Venus to kwintesencja współczesnej sypialni. Wykonane jest z najwyższej jakości materiałów obiciowych, które nadają mu wyjątkowego charakteru oraz są ergonomiczne w codziennym użytkowaniu. Niekwestionowaną zaletą naszego łóżka do sypialni jest możliwość wyboru opcji z pojemnikiem na pościel lub bez. Wersja z pojemnikiem pozwala cieszyć się dodatkowym schowkiem na pościel, koce czy inne rzeczy, nie zajmując tym samym więcej miejsca w sypialni. Łóżko z pojemnikiem wyposażone jest w podnośniki gazowe, znacząco ułatwiające podnoszenie stelaża z materacem oraz metalowy stelaż ze sprężynującymi listwami, wspomagającymi prace materaca.

Spokojnie można powiedzieć, że łóżko tapicerowane Venus to dobry wybór do sypialni, w której liczy się design, styl oraz funkcjonalność i wygoda.

Łóżko dostepne w wersji bez pojemnika lub w opcji można wybrac pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

ŁÓŻKO VENUS możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.