Łóżko VANESSA

od: 765 zł

Łóżko Vanessa to esencja nowoczesnej sypialni, w której liczą się piękno, klasa i styl, ale również wygoda i funkcjonalność. Doskonały, pod każdym względem, design pozwala stworzyć wnętrze niemalże idealne.

Opis

Łóżka tapicerowane posiadają pewne cechy, które oddają charakter sypialni i czynią ją miejscem nowoczesnym, a jednocześnie ciepłym i przytulnym. Nie bez znaczenia jest tu fakt, że wykonane są z różnych rodzajów materiałów obiciowych, głównie miękkich tkanin i skór ekologicznych; łóżko Vanessa może być wykonane w tkaninie lub skórze ekologicznej. Każda z tych opcji jest dobrym wyborem i gwarantuje przyjemne użytkowanie i wytrzymałość na lata. Łóżko posiada solidną ramę oraz wysoki zagłówek, który jest fajną ozdobą i wygodnym oparciem dla pleców. Jego wzór świetnie prezentuje się w przestronnych wnętrzach, będąc nieodłącznym atrybutem nowoczesnej sypialni. Łóżko Vanessa dostępne jest wersji z pojemnikiem na pościel, która wyposażona jest w automaty gazowe, zapewniające bezpieczne i wygodne podnoszenie stelaża z materacem. Łóżko Vanessa tworzy niepowtarzalny charakter sypialni i zapewnia komfortowy sen i odpoczynek.

Łóżko dostepne w wersji bez pojemnika lub z pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

Łóżko VANESSA możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.