Łóżko TRIVIO

od: 959 zł

Łóżko Trivio doskonale podkreśla oryginalny charakter nowoczesnego wnętrza. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom niebanalnych rozwiązań, które łączą w sobie jednocześnie piękny wygląd i funkcjonalną konstrukcję.

Opis

Wszystko czego potrzeba w sypialni to piękne łóżko i kilka ciekawych rozwiązań, poprawiających komfort użytkowania, nasza propozycja w kolekcji łóżek tapicerowanych czyli łóżko Trivio to wszystko czego potrzeba do alkowy. Wykonane jest ono z najwyższej jakości materiałów obiciowych, wpływających na wytrzymałość i solidność całości. Cechą charakterystyczną łóżka Trivio jest wysokie wezgłowie, miękko wykończone i z modnym wzorem, dzięki czemu jest nieodzowną ozdobą sypialni i wygodnym oparciem dla pleców podczas wieczornego relaksu czy pysznego śniadania podanego do łóżka. Wychodząc na przeciw wymaganiom naszych klientów, zapewniamy szeroką gamę wymiarów i kolorów tego modelu, co pozwala na idealne dopasowanie go do swoich potrzeb i upodobań. Łóżko Trivio można zamówić w opcji z pojemnikiem na pościel, wyposażonym w podnośniki gazowe, umożliwiające płynne i łatwe podnoszenia stelaża z materacem, nawet najcięższym. Łóżko Trivio jest piękne, efektowne i funkcjonalne, czegóż trzeba więcej?!

Łóżko TRIVIO dostepne w wersji bez pojemnikalub z pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

Łóżko TRIVIO możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.