Łóżko Salta

od: 1576zł

Łóżko Salta to niezwykłe i bardzo nowoczesne łóżko tapicerowane. Wyróżnia się awangardowym wyglądem oraz doskonałym komfortem snu i odpoczynku.

Opis

Łóżko Salta z pewnością przykuje uwagę wszystkich tych, którzy cenią sobie innowacyjne rozwiązania, połączone z ciekawym wyglądem i wygodą użytkowania. Wykonane jest w obiciu ze skóry ekologicznej, w białym kolorze. Zagłówek oraz rama łóżka posiadają nowoczesne zdobienia w postaci kwadratowych wzorów. Wygląda to naprawdę imponująco i sprawia, że łóżko Salta jest jedyne w swoim rodzaju, z pewnością nie da się pomylić go z żadnym innym modelem. Biały kolor tapicerki tylko wzmacnia nowatorski wygląd, ale dodaje też klasy i elegancji. Fajnym akcentem są również stalowe nóżki o ciekawym kształcie, które doskonale przełamują symetryczną formę łóżka.

Wyjątkowa sypialnia zapewnia każdego dnia i każdej nocy wiele pozytywnych doznań, a nasze łóżko jest gwarancją tego, że Wasze wnętrze nigdy się wam nie znudzi oraz będzie zapewniać doskonały komfort odpoczynku i snu.

Tapicerka to ECO skóra kolor biały.

Łóżko Salta możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.