Łóżko Retro

od: 1932 zł

Łóżko Retro tapicerowane to idealna propozycja do sypialni urządzonej właśnie w stylu retro. Wnętrze to pełne jest elegancji, a nawet przepychu, wygodne i komfortowe- takimi też cechami wyróżnia się nasze łóżko.

Jego design opiera się na stylowej elegancji oraz ciekawej formie, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym. Łóżko posiada piękny, stylizowany zagłówek z pikowaniami w kształcie diamentu oraz zaokrągloną górną częścią, dzięki czemu jest bardzo wygodny i komfortowy. Łóżko Retro wykonane jest z najwyższej jakości materiałów obiciowych, które sprawiają że łóżko jest efektowne i eleganckie, a ich niezaprzeczalnym atutem jest z pewnością trwałość i wytrzymałość na lata. Ostateczny wygląd łóżka każdy może dopasować do swoich potrzeb i upodobań, dzięki wielorakości kolorów i wymiarów, w jakich można zamówić to łóżko; istnieje również możliwość wyboru wersji z pojemnikiem na pościel lub bez.

Nowoczesna sypialnia daje szerokie pole możliwości aranżacji, a łóżko Retro jest jedną z ciekawszych propozycji jakie znajdziecie w naszej kolekcji łóżek tapicerowanych, która wprowadzi do Waszej sypialni niepowtarzalny klimat i styl.

Łóżko Retro możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.