Łóżko Prestige

od: 2097 zł

Łóżko Prestige jest łóżkiem, które można komponować według potrzeb.

 

Korpusy


Łozka kontynentalne

Łóżka kontynentalne (Boxspring) to najbardziej zaawansowany system do spania. Ich tajemnica tkwi w specyfi cznej budowie, na którą składa się dwa, a nawet trzy rodzaje materaców: boxspringu, który stanowi materac na ramie ze specjalnym systemem sprężyn, materaca bazowego - dobieranego do indywidualnej budowy ciała śpiącego człowieka, oraz opcjonalnie dodatkowej nakładki. Taka budowa tworzy wyjątkowy system podwójnego kopiowania naturalnych krzywizn ciała, a tym samym komfort i wygodę niedostępną w innych rozwiązaniach do sypialni.


Korpus łozka z pojemnikiem

Korpus łózka z pojemnikiem metalowym to solidne, tradycyjne rozwiązanie w łóżku przeznaczone dla osób ceniących dodatkową funkcjonalność w postaci dodatkowego miejsca na przechowywanie np. dodatkowej pościeli. Tradycyjna rama o szerokości 5 lub 8 cm, oraz wysokości 30 lub 35 cm wyposażona jest w specjalny stelaż o konstrukcji metalowej, unoszony od frontu łóżka przy pomocy systemu specjalnych siłowników. Sama rama to solidne metalowe elementy, z jedną solidną, samonośną belką i elastycznymi listwami doskonale współpracującymi z każdego rodzaju materacem. Przemyślana konstrukcja stelaża umożliwiła nam zapewnienie Państwu dostęp do całej powierzchni komory, a dzięki możliwości łatwego demontażu dna pojemnika, także bardzo łatwy dostęp np. do posprzątania pod łóżkiem. Jednocześnie całość odporna jest na problemy z przełamywaniem się stelaża do środka.


Korpus łozka Maxi

Korpus łóżka Maxi 32 cm to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowego łóżka, oferującego jednocześnie dodatkowe miejsce na przechowywanie np. zapasowej pościeli. Brak wystających krawędzi zmniejsza zapotrzebowanie na miejsce w sypialni, lub pozwala cieszyć się większym materacem niż moglibyśmy zmieścić przy łóżkach o tradycyjnej budowie, gdyż szerokość łóżka jest równa szerokości materaca. Pod materacem mieści się bardzo duża komora, do której dostajemy się unosząc tapicerowany stelaż przy pomocy systemu siłowników. Dzięki zastosowanej solidnej konstrukcji stelaża, komora nie posiada żadnego wewnętrznego podziału i umożliwia swobodny, nieograniczony dostęp do całej swojej powierzchni.


Design Bed

Design Bed – Tradycyjny korpus tapicerowanego, który oczywiście można połączyć z każdym rodzajem wezgłowia z naszej oferty, umożliwia wykorzystanie wszystkich, oferowanych przez nas stelaży pod materac: od najprostszych, sztywnych stelaży, do stelaży elastycznych, również tych modeli z płynną, elektryczną regulacją. Dla Państwa wygody korpus tego typu wykonujemy w dwóch szerokościach: 5 lub 8 cm, oraz trzech standardowych wysokościach: 15, 30 lub 35 cm. 


02 relief

Boxspring Mobil to korpus łózka typu kontynentalnego, wzbogacony dodatkowo funkcją płynnej regulacji kąta pochylenia strefy nóg i głowy przy pomocy silników elektrycznych sterowanych pilotem. Łóżko tego typu nie posiada wystających krawędzi, a regulacja umożliwia przyjęcie najlepszej pozycji wypoczynku w zależności od potrzeb - inną np. do spania, inną do czytania, inną na obolałe nogi. Boxspring Mobil doskonale współpracuje z nowoczesnymi materacami termoelastycznymi, wysokoelastycznymi i lateksem, co wzmacnia ich zalety ergonomiczne dla naszego snu.

 

Łóżko Prestige możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.