Łóżko Parma czereśnia antyczna

od: 711 zł

Łóżko Parma charakteryzuje się pięknym designem, któremu nie oprze się nikt, a zwłaszcza miłośnicy stylowych i nowoczesnych rozwiązań.

Opis

Łóżko Parma to konstrukcja składająca się z dwóch, kompletnie różnych materiałów: drewna i metalu, które pięknie się dopełniają i tworzą razem całkiem zgrabny duet. Drewniana rama i nogi łóżka, zapewniają stabilność i gwarantują bezpieczne użytkowanie, natomiast elementy metalowe tworzą romantyczne motywy wzornicze. Całość również utrzymana jest w romantycznym nastroju, na który wpływa także barwa łóżka, tj. czereśnia antyczna jako wybarwienie drewna i świetnie współgrający czarny kolor metalu. Aby łóżko Parma prezentowało się jeszcze efektowniej, polecamy dopasowanie do niego stolików nocnych, które posłużą jako praktyczne meble oraz olśniewające ozdoby wnętrza.

Łóżko Parma to synonim elegancji, a nawet luksusu. Przy projektowaniu tego modelu pamiętano również o najważniejszej istocie łóżka, czyli o wysokim komforcie snu i odpoczynku. Zatem piękne łóżko plus doskonałe doznania zmysłowe to przepis na udaną aranżację wnętrza!

Łóżko Parma kolor czereśnia antyczna dostępne jest w rozmiarze 160x200, 180x200 (wymiar materaca).

Kolor drewna czereśnia antyczna. Kolor metalu czarny.

Wymiary zewnętrzne: wysokość wezgłowia 103cm. długość +6cm, szerokość +17cm.

Łóżko Parma czereśnia antyczna możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.