Łóżko Modern sosnowe

od: 710 zł

Łóżko Modern jest stylowe i piękne, i jak przystało na łóżko drewniane- epatuje niezwykłym ciepłem i naturalnością, które bezpośrednio oddziaływują nie tylko na klimat w sypialni, ale przede wszystkim na odpoczynek i sen.

Łóżko Modern jest dość charakterystycznym modelem o wyjątkowym zdobieniu wezgłowia i szczytu. Zdecydowanym akcentem jest tutaj wzór w kształcie litery "X'', który nadaje całości właśnie modernistycznego, nowoczesnego charakteru. Świetne połączenie nowoczesnego wyglądu z przytulną aurą sprawia, że właśnie ten model jest idealny do sypialni nowoczesnej, ale z duszą i urokiem. Jest to kolejne łóżko drewniane z naszej kolekcji, które udowadnia, że modna sypialnia nie musi być chłodna i składająca się tylko z prostych form, a wystarczy właśnie taki mebel jak łóżko Modern, aby zupełnie zmienić oblicze wnętrza. Łóżko Modern to naprawdę świetne dopełnienie sypialni ciekawej i niestereotypowej, w której każda chwila będzie wyjątkowa, a samo wnętrze nieraz zainteresuje Waszych gości.

Łóżko Modern wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

 

 

 

 

Łóżko Modern sosnowe możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.