Łóżko Mini Maxi 2102

od: 1529 zł

Łóżko Mini Maxi 2102, piękne i eleganckie łóżko do sypialni, które posiada niesamowity design i ''to coś'', czego potrzeba właśnie w sypialni.

Opis

Nasze łóżko to kwintesencja nowoczesnej alkowy. Posiada ono poniekąd uniwersalny wygląd, który świetnie sprawdzi się w sypialni kobiecej, męskiej, w stylu glamour a nawet w stylu minimalistycznym. Wszystko zależy od tego jak wykreujemy nasze łóżko. Dzięki wielu możliwościom jakie daje nam producent, możemy stworzyć łóżko idealnie dopasowane do naszych potrzeb, zamiłowań i upodobań, ponieważ to my właśnie w największym stopniu decydujemy o jego ostatecznym wyglądzie, wybierając poszczególne elementy konstrukcyjne. I przede wszystkim jest to wybór obicia, a także jego kolor. Szeroka gama kolorystyczna tkanin, skóry ekologicznej i skóry naturalnej, pozwala na stworzenie pięknego i jedynego w swoim rodzaju modelu. Duże znaczenie ma również wysokość zagłówka, a ta może mieć 100, 120 i 140 cm- i naprawdę każda z nich tworzy indywidualne i wyjątkowe łóżko. Łóżko jest wizytówką sypialni oraz podstawą zdrowego i regenerującego snu. Musi być wygodne, funkcjonalne i piękne. A to, które stworzymy sami, będzie z pewnością najlepszym łóżkiem na świecie!

Łóżka tapicerowane dostarczamy po terenie Warszawy bezpłatnie. Mini Maxi 2102 możecie Państwo zamawiać telefonicznie lub online.

Istnieje możliwość transportu łóżka w dowolne miejsce Polski. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZYCH SALONÓW MEBLOWYCH

Łóżko Mini Maxi 2102 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.