Łóżko Mini Maxi 2101

od: 1476 zł

Łóżko Mini Maxi 2101 to propozycja dla osób, chcących stworzyć swoje łóżko właściwie "od podstaw". Jest ono bowiem modelem, którego poszczególne elementy dopasowujemy do swoich potrzeb i upodobań, począwszy od zagłówka i skończywszy na nóżkach.

Opis

Łóżko Mini Maxi 2101 posiada stylowy i bardzo elegancki zagłówek, zdobiony przeszyciami w formie prostokątów. Szczególną jego cechą jest wysokość, która może mierzyć 80, 100, 120 i 140 cm, a każdy z tych wymiarów tworzy wyjątkową oprawę łóżka. Obszyte może być tkaniną, skórą ekologiczną i skórą naturalną w bogatej gamie kolorystycznej. Łóżko dostępne jest we wszystkich standardowych wymiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do sypialni. Łóżko Mini Maxi 2101 posiada bardzo subtelny i stylowy design, który świetnie sprawdza się w nowoczesnej aranżacji, okraszonej ciepłem i przytulnością, których przecież nie może zabraknąć w sypialni. Jego niezwykły wygląd, podyktowany dostępnością wymiarów zagłówka, sprawia, że jest ono jedyne w swoim rodzaju i kiedy je sami tworzymy, możemy stworzyć naprawdę indywidualne dzieło.

Łóżka tapicerowane dostarczamy po terenie Warszawy bezpłatnie. Mini Maxi 2101 możecie Państwo zamawiać telefonicznie lub online.

Istnieje możliwość transportu łóżka w dowolne miejsce Polski. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZYCH SALONÓW MEBLOWYCH

2101w

Łóżko Mini Maxi 2101 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.