Łóżko Mini Maxi 2100

od: 1381 zł

Łóżko Mini Maxi 2100, stylowe, przytulne i bardzo wygodne łóżko, które świetnie się prezentuje, jest wizytówką wnętrza oraz najlepszym miejscem dla zdrowego i regenerującego snu.

Opis

Proste rozwiązania to najczęściej najlepsze rozwiązania, dlatego niezwykła subtelność i elegancja naszego łóżka może stać się wyjątkową ozdobą wnętrza. Na pierwszy rzut oka jest to łóżko bardzo proste, bez ozdobników i ornamentów. Kiedy jednak bliżej mu się przyjrzeć, to właśnie ta prostota jest jego atutem i mocną stroną. Na pierwszy plan wysuwa się stylowy design i perfekcja wykończenia każdego szczegółu, dzięki czemu nie tylko łóżko nabiera niepowtarzalnego klimatu, ale również sypialnia zyskuje ciekawą oprawę. Delikatny wygląd naszego łóżka, połączony z różnorodnymi materiałami obiciowymi do wyboru, pozwala na wykorzystanie go do wielu aranżacji, w różnych stylach. Do tego możliwość wyboru zagłówka w różnych wysokościach, poszerza perspektywy stworzenia bardziej spersonalizowanego łóżka i wnętrza. Łóżko Mini Maxi 2100 wykonane jest z najwyższej jakości produktów, ze staranną dokładnością o każdy szczegół i element. Dzięki temu może służyć przez wiele lat, i mimo zmieniających się trendów nadal pozostanie atrakcyjnym i wyjątkowym meblem w sypialni.

Łóżka tapicerowane dostarczamy po terenie Warszawy bezpłatnie. Mini Maxi 2100 możecie Państwo zamawiać telefonicznie lub online.

Istnieje możliwość transportu łóżka w dowolne miejsce Polski. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZYCH SALONÓW MEBLOWYCH

Łóżko Mini Maxi 2100 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.