Łóżko Miki tył niski sosna

od: 590 zł

Łóżko Miki, ciekawa propozycja dla osób szukających niebanalnych mebli do swojej sypialni, w której liczy się przytulność i romantyczność, ale też styl i osobowość.

Łóżko, które prezentujemy Wam z ogromną przyjemnością, posiada niezwykły design, idealnie pasujący do sypialni, jak i pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Wszystko zależy od tego jaki kolor wybarwienia wybierzemy, bo wbrew pozorom to właśnie kolorem możemy zupełnie odmienić charakter tego modelu. Jest to z pewnością ogromny atut łóżka Miki, którego sama nazwa mogłaby wskazywać dla kogo jest ono dedykowane, a tu niespodzianka- łóżko to jest też świetnym dopełnieniem nowoczesnej i niestereotypowej sypialni osoby dorosłej. Z resztą, dorośli też chcą czasami zapomnieć o rzeczywistości i odnaleźć swój bajkowy świat i jak widać nie jest to wcale takie trudne- wystarczy wybrać łóżko Miki.

Łóżko Niki tył niski wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

 

 

 

 

Łóżko Miki tył niski sosna możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.