Łóżko Kontynentalne 87 Zestaw

od: 4033zł

Łóżko kontynentalne 87- łóżko o niezwykłym charakterze i przepięknym designie, którym zachwyci nawet najbardziej wymagających naszych Klientów.

Opis

Szukając łóżka do sypialni, nie zawsze mamy wizję jak ono ma wyglądać, czasami wystarczy jednak jedno spojrzenie i już wiadomo, że to właśnie to łóżko jest spełnieniem marzeń. Nasza propozycja wywrze na Was piorunujące wrażenie i to już przy pierwszym spojrzeniu i bynajmniej nie oślepi swym blaskiem, a zupełnie innym argumentem. Łóżko 87 jest bardzo subtelne i delikatne, a kiedy się na nie patrzy, po prostu ma się ochotę położyć i tak trwać w spokoju i ciszy. Piękny i nowoczesny design ma tu postać prostoty, którą przełamują zaokrąglone boki oraz utrzymany w tym samym tonie zagłówek. Elegancji i nowoczesności jednocześnie, dodaje prezentowany na tym modelu szary kolor tkaniny, który jest obecnie bardzo pożądanym kolorem w każdej sypialni.

Jednak sam wygląd to nie wszystko. Nasze łóżko to synonim wygody i komfortu, którymi możemy cieszyć się przez wiele lat. Jak każde łóżko kontynentalne składa się z trzech części, które w niezawodny sposób dbają o każdy milimetr naszego ciała, idealnie ułożenie kręgosłupa oraz o klimat w jakim śpimy, bowiem cechą rozpoznawalną łóżka 87 jest szczególna dbałość o właściwą wentylację wewnątrz łóżka, tak aby nie rozwijała się tam wilgoć oraz drobnoustroje. Szalenie ważna jest również wysokość spania (w tym przypadku jest to ok.60 cm od ziemi), która gwarantuje wdychanie czystszego powietrza podczas snu. Łóżko kontynentalne 87 to wszystko czego potrzeba do sypialni pięknej i eleganckiej, a przede wszystkim wygodnej i komfortowej.

W skład zestawu wchodzą:

Podstawa: łóżko BOX 87 w obiciu 40102 na ramie drewnianej w obiciu, posiadające wkład ze sprężyn bonelowych

Materac: Redina H2 2K4 w obiciu 40102, wkład materaca to sprężyna kieszonkowa 1000s, pokrowiec niepikowany 40102 z zamkiem z 3 stron w lustrze

Przekładka: Orchila SPI Standard M wkład lateksoidalna pianka o wysokości 4 cm, antybakteryjna i nie pozwalająca na rozwój roztoczy. Pokrowiec lustro w tkaninie Tencel, pikowanej 200g/m2 owatą, boki w obiciu 40102

Łóżko Kontynentalne 87 Zestaw możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.