Łóżko KONTYNENTALNE 600

od: 1819zł

Łóżko kontynentalne 600, nowoczesne i superkomfortowe łóżko do sypialni, o niezwykłym charakterze, który przekłada się na nastrój całego wnętrza.

Opis

lozko kontynentalne royal 600 pojemnik

Łóżko 600 dedykowane jest osobom, chcącym wyróżniać się stylem, ale również ceniącym sobie najwyższej jakości komfort snu. Łóżko kontynentalne to gwarancja, że sen i odpoczynek będzie zdrowy i bardzo komfortowy, a wszystko dzięki oryginalnej konstrukcji. Składa się ona niejako z trzech części: podstawy typu box, materaca głównego, który wybieramy według własnych potrzeb oraz materaca nawierzchniowego, pełniącego rolę przekładki higienicznej. Całość stoi na drewnianych nóżkach, a ogólna wysokość to ok. 55 cm. Taka wysokość łóżka posiada wiele zalet, m.in. dzięki niej wdychamy czystsze powietrze z dużo mniejszą ilością kurzu, jest to także optymalna wysokość dla bezpiecznego wstawania i kładzenia się do łóżka. Łóżko kontynentalne 600 posiada jeszcze jedną zaletę, a mianowicie wyjątkowy i oryginalny design, który uczyni sypialnię naprawdę fajnym miejscem. Wyposażone jest ono w wezgłowie typu XXL, czyli o szerokości 360 cm i 380 cm, które jest przepiękną ozdobą całego wnętrza, nadającą mu niepowtarzalny charakter i styl.

W sypialni najważniejszy jest doskonały komfort snu i piękny design. Nasze łóżko zapewni Wam niezapomniane wrażenia zmysłowe i estetyczne.

Łóżko KONTYNENTALNE 600 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.