Łóżko KONTYNENTALNE 101

Łóżko kontynentalne 101, klasyczne łóżko do sypialni, charakteryzujące się prostą i subtelną linią, która jednocześnie jest wielkim atutem nie tylko samego łóżka, ale również całego charakteru wnętrza.

Opis

Z pewnością jest ono odpowiednie dla miłośników prostych form, które podkreślają wyjątkowy design sypialni i są też ponadczasowym rozwiązaniem, idealnie wpisującym się w każdy trend, i ten nowoczesny i ten bardziej klasyczny. Oprócz interesującego wyglądu, nasze łóżko posiada także ciekawą konstrukcję, która to czyni je bardzo wygodnym i ergonomicznym modelem. Składa się ono bowiem z trzech materaców: materac dolny przyjmuje cały ciężar ciała śpiącej osoby oraz dba o właściwy przepływ powietrza; drugi materac- w zasadzie najważniejszy- dba o właściwe ułożenie kręgosłupa` i komfort snu; trzeci materac to tzw. nakładka dbająca o higienę snu. Razem tworzą wyjątkową całość, mającą w jak najwyższym stopniu gwarantować idealny komfort snu i odpoczynku.

Łóżko kontynentalne 101 posiada szeroką paletę tkanin obiciowych o wielu kolorach, dzięki czemu dobór tej najlepszej i odpowiedniej dla każdego jest prosty i przyjemny.

Łóżko KONTYNENTALNE 101 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.