Łóżko CHESTER

od: 1954 zł

Łóżko Chester to wszystko czego, potrzeba do nowoczesnej i stylowej sypialni. Prosta i niezobowiązująca forma pozwala stworzyć naprawdę wyjątkowe wnętrze, w stylu o jakim marzycie od dawna.

Opis

Łóżko Chester wykonane jest z najwyższej jakości skóry ekologicznej, wyglądającej naprawdę estetycznie i zmysłowo, dzięki czemu design łóżka jest równie efektowny. Łóżko posiada wysoki zagłówek, zdobiony nowoczesnymi pikowaniami oraz miękko wykończony, dzięki czemu jest wygodnym i komfortowym oparciem dla pleców. Zagłówek tworzy fantastyczny klimat łóżka a jako nowoczesna forma dekoracji jest też niezastąpionym elementem współczesnej sypialni. Nasycone i modne kolory są dopełnieniem całości i mogą być podkreśleniem osobowości właściciela. Łóżko Chester można zamówić w wersji z pojemnikiem na pościel- doskonałym dodatkowym schowkiem na rzeczy znajdujące się w sypialni. Model z pojemnikiem wyposażony jest w automaty gazowe pozwalające na bezpieczne podnoszenie stelaża z materacem. Łóżko Chester jest piękne, stylowe i jedyne w swoim rodzaju, połączone z właściwie dopasowanym materacem, zapewnia doskonały komfort snu i wygodne użytkowanie każdego dnia.

Łóżko dostepne w wersji bez pojemnika lub z pojemnik na pościel który składa się z stelaża oraz automatów gazowych.

Automaty znacznie ułatwiaja otwieranie łózka szczególnie w przypadku ciężkich materacy. Metalowy stelaż na którym oparto listwy sprężynujące jest bardzo trwałym i praktycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika jak i materaca.

Łóżko CHESTER możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.