Łóżko BOX KK2 korpus

Podstawa Multisystem BOX - Korpus Szeroki KF z pojemnikiem na pościel w obiciu 3.0188 oraz podwójnym stelażem ( na zdjęciu dodatkowo materac Ibiza, zagłówek ZS-14-xx-3.0188 oraz szafka 80675 nie wchodząca w skład kompletu).

Opis

Łóżko Box KK2 z kolekcji Multisystem Box, wprowadzi do każdej sypialni pożądany spokój oraz ciepło i przytulność. Ten nowoczesny model łóżka do sypialni wyróżnia się prostym, a jednocześnie bardzo eleganckim designem, który doskonale komponuje się z innymi meblami. Korpus Box KK2 wykonujemy w wybranym przez Was materiale obiciowym, dostępnym w pełnym wachlarzu tkanin tapicerskich producenta. Podstawa Multisystem Box nie posiada zagłówka, ale jest przystosowana do jego zamontowania. Posiada za to, podwójny stelaż z częściową regulacją zagłówka i zanóżka oraz pojemnik na pościel. Korpus Box KK2 to niedrogi sposób na efektowną i wygodą sypialnie.

Korpus przystosowany do zamontowania zagłówka. W stelażach występuje stopniowa regulacja wysokości zagłówka i zanóżka.Do kompletowania z szeroką gamą modeli materacy M&K Foam. Bogaty wybór tkanin obiciowych.Zdjęcie zawiera: Korpus KK2 w obiciu 3.0188, zagłówek ZS-14-xx w obiciu 3.0188, materac Ibiza H2 Soya, szafka 80675 w obiciu 3.0188. Cena dotyczy wyłącznie korpusu.UWAGA: Do korpusu KK2 należy stosować wyłącznie zagłówki szerokie - ZS. Za dopłatą możliwość zamówienia korpusu o nietypowej szerokości (od 120cm do 200cm) i długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10 cm. Przy nietypowej szerokości korpusu, należy również pamiętać o dopłacie do zagłówka Box Multisystem za nietypową szerokość.

Łóżko BOX KK2 korpus możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.