Łóżko ANELLO

od: 1230zł

Łóżko Anello, nowoczesne i bardzo komfortowe łóżko, które znajdzie swoje miejsce w każdej sypialni. Posiada efektowny i niepowtarzalny design, łączący w sobie piękny wygląd i wygodną formę.

Opis

Wykonane jest z najwyższej jakości skóry ekologicznej, miękkiej i przyjemnej w dotyku oraz wytrzymałej i trwałej na lata. Kolor obicia możemy wybrać z pośród trzech barw: bieli, czerni i brązu, z łatwością dopasowując je do swoich potrzeb i upodobań. Konstrukcja łóżka Anello to prosta rama osadzona na wysokich, metalowych nóżkach; najciekawszym elementem konstrukcyjnym jest zagłówek w formie walca, który stanowi niecodzienną ozdobę a przede wszystkim jest wygodnym oparciem dla pleców. Dodatkowo obicie zagłówka może być tkaninowe w kolorze łóżka lub jednym z proponowanej palety barw (oberżyna, turkus, zielony, żółty), czyniąc tym samym łóżko jedyne w swoim rodzaju i bardzo autorskie. Łóżko Anello dostępne jest również w wielu wymiarach.

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Wybór właściwego łóżka, pomoże stworzyć wnętrze dopasowane do swojego właściciela i jego upodobań, a nasze łóżko z pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby i wymagania.

 

Łóżko ANELLO możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.