Łóżko Mini Maxi 2800

Łóżko Mini Maxi 2800 to świetny sposób na fajną i nowoczesną sypialnię, w której można naprawdę się wyspać, wypocząć i którą można się pochwalić.

Łóżko 2800 wykonane jest z najwyższej jakości produktów oraz z dbałością o każdy element. Jego solidna konstrukcja pozwala cieszyć się wygodnym i pięknym łóżkiem przez wiele lat, a niezwykły design będzie świetnym dopełnieniem każdego stylu. Przewodnim motywem tego modelu jest prosta i funkcjonalna konstrukcja, doskonale prezentująca się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Cechą szczególną tego łóżka tapicerowanego jest zagłówek, który może mieć różne wysokości, począwszy od 80 cm, a skończywszy na 140 cm. Każda z tych wysokości tworzy wyjątkową oprawę łóżka, stając się jego wizytówką oraz kreuje niesamowity charakter całego wnętrza. Jest też bardzo przyjemnym oparciem dla pleców podczas wieczornego odpoczynku. Łóżko Mini Maxi 2800 posiada nie tylko fantastyczny wygląd, dzięki któremu sypialnia staje się miejscem urokliwym i nowoczesnym, ale przede wszystkim jest wygodne i komfortowe, a to gwarancja dobrego odpoczynku i regenerującego snu.

Łóżka tapicerowane dostarczamy po terenie Warszawy bezpłatnie. Mini Maxi 2800 możecie Państwo zamawiać telefonicznie lub online.

Istnieje możliwość transportu łóżka w dowolne miejsce Polski. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZYCH SALONÓW MEBLOWYCH

Wezgłowia

minimaxi 2800 wezglowia

Łóżko Mini Maxi 2800 możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.