Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżko Florencja sosnowe

Łóżko Florencja, stylowe łóżko drewniane, utrzymane w klasycznym stylu, a jednocześnie w formie minimalistycznej, dzięki czemu świetnie sprawdza się w sypialni klasycznej i nowoczesnej.

Łóżko to, wyróżnia się pięknym wezgłowiem o profilowanej konstrukcji, która nadaje całości elegancji i stylu, a jednocześnie jest wygodnym oparciem dla pleców. Świetnie komponuje się z różnorodnymi meblami i dodatkami, bo i jego konstrukcja nie jest jednoznacznie klasyczna i nowoczesna. Chociaż drewno to synonim właśnie klasyki, to jednak uniwersalny design Florencji, znacznie ułatwia aranżacje sypialni. Ogromnym atutem jest fakt, że łóżko Florencja wykonane jest w całości z litego drewna sosnowego, dzięki czemu posiada wyjątkowy wygląd, który podkreśla wyraźne usłojenie drewna. Drewniana konstrukcja to także wytrzymałość i niezawodność, które gwarantują wieloletnie użytkowanie, a łatwość wybarwienia pozwala na zmianę wyglądu łóżka kiedy tylko zechcemy. Nasze łóżko dostępne jest we wszystkich wymiarach, również nietypowych oraz w bogatej gamie kolorystycznej. Łóżko Florencja to świetny pomysł na piękne zaaranżowanie sypialni, w której spędzamy sporą część życia- niech więc będą to niezapomniane i spokojne chwile.

Cechy łóżka Florencja

Opis

 • łóżko może być wykonane z litego drewna sosnowego
 • występuje wielu rozmiarach, wymiary łóżka określane są wymiarem materaca
 • szeroka gama kolorystyczna
 • niepowtarzalny wygląd
 • wezgłowie 100cm.
 • na specjalne zamówienie ma każdy wymiar np. 150x193 112x215
 • wyjątkowa wytrzymałość i trwałość
 • możliwość wprowadzania modyfikacji np. wyższewezgłowie
 • szybkie terminy realizacji
 • możliwość skompletowania całej sypialni
 • w zestawie szafy, komody, stoliczki nocne, biurka, toaletki itp.

Cena

 

Rozmiar łóżka 90x200120x200140x200160x200180x200
Sosna naturalna 11391249135914891619

Sosna barwiona cena wynosi plus 10% do ceny sosny naturalnej

Sosna surowa cena wynosi minus 5% od ceny sosny naturalnej


Powyższy tekst nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Podane ceny nie zawierają ceny stelaża i materaca. 

Konserwacja użytkowanie

Konserwacja polega na regularnym czyszczeniu wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni mebli miękką tkaniną z użyciem niewielkiej ilości wody lub przeznaczonych do tego celu środków czyszcząco-konserwujących. Nie należy stosować do czyszczenia mebli nadmiernej ilości wody, detergentów,rozpuszczalników chemicznych,twardych gąbek i past zawierających środki ścierne,ani żadnych środków nie przeznaczonych do drewna litego. Meble wykończone bejcą woskową lub olejowane należy czyścić tylko i wyłącznie z użyciem lekko wilgotnej szmatki lub za pomocą środków czyszczących wykonanych z naturalnych składników z zastosowaniem specjalnie do tego typu mebli. Można również zastosować sam wosk lub olej który po nałożeniu szmatką przykryje wszelkie zabrudzenia. Meble w większości wykonane są z naturalnego drewna litego, które jest wrażliwe na zmiany temperatury otoczenia, a szczególnie na zmiany wilgotności. Objawia się to zmianach objętości elementów, a więc pęcznienie w pomieszczeniach nadmiernie wilgotnych i nasychanie-kurczenie w pomieszczeniach zbyt suchych. Wskazane jest aby temperatura pomieszczeń była w miarę jednakowa . Należy unikać stawiania ich przy grzejnikach, pozostawiania na powierzchni rozlanej i skroplonej wody oraz na bieżąco usuwać plamy i zabrudzenia. Przy zachowaniu przedstawionych uwag można uniknąć nieprzewidzianych niespodzianek. Powstające podczas eksploatacji niesprawności mebli z przyczyn podanych wyżej mogą mieć wpływ na kwalifikację zgłaszanych reklamacji, czego chcielibyśmy uniknąć.


Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 338. Pierwsze piętro (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-16
Niedziela: 10-16


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 11-19
Sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 10-18
Sobota: 10-15


e-mail [email protected]

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości