Łóżko BOX SBO Korpus

od: 711zł

BOX SBO - Korpus Skandynawia Bonel, przystosowana do zamontowania zagłówka, na zdjęciu przykładowo z przekładką Chicago.

Podstawa Multisystem Box - Korpus Skandynawia Bonel to niecodzienne łóżko do sypialni, które zadziwi Was swoim nowoczesnym wzornictwem i ponadczasową konstrukcją. Tego typu łóżka już od wielu lat stosowane są na zachodzie naszego kontynentu, jak również w Stanach Zjednoczonych. Korpus stanowi wkład sprężynowy typu bonel, obłożony przekładką tapicerską i pianką poliuretanową. Do tego kompletujemy jeszcze materac, który ma zapewnić nam właściwe ułożenie kręgosłupa. Korpus może być samodzielnym łóżkiem, lub z zamontowanym zagłówkiem. Tę część łóżka możemy dowolnie wybrać z oferty producenta, decydując się na ten model, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Łóżko Box SBO świetnie prezentuje się zarówno w sypialni klasycznej, jak i nowoczesnej.

Opis

  • Podstawa Multisystem BOX - Korpus Skandynawia Bonel, przystosowana do zamontowania zagłówka, na zdjęciu przykładowo z przekładką Chicago.
  • Łóżka do sypialni do kompletowania z każdym modelem materaca M&K Foam.
  • Bogaty wybór tkanin obiciowych.
  • Do korpusów pasują nóżki: 21 - wenge, 22 - buk, 99 - srebrne, 06 - czarne
  • UWAGA: na zdjęciu dodatkowo prezentowany jest zagłówek oraz materac. Do każdego korpusu należy doliczyć nóżki.

Łóżko BOX SBO Korpus możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.