Łóżko BOX KBK Korpus

od: 1275zł

BOX KBK - korpus boki KF z pojemnikiem na pościel w obiciu 4.0066, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżko, stopniowa regulacja wysokości

Łóżko Box KBK zaskoczy Was swoim nowoczesnym wizerunkiem, z powiewem klasycznego spokoju. Jest to łóżko, które posiada dość oryginalną konstrukcję, a o jego ostatecznym wyglądzie decydujecie sami. Otóż łóżko Box KBK to korpus, posiadający stelaż i pojemnik na pościel. Korpus może funkcjonować jako samodzielne łóżko, bądź z zamontowanym zagłówkiem. Tę część łóżka, możemy wybrać z szerokiego wachlarzu zagłówków producenta, dopasowując ją do swoich potrzeb i upodobań. Do wyboru jest także rodzaj materiału obiciowego oraz jego kolor. W efekcie tych wyborów, powstaje łóżko autorskie, stworzone dla indywidualnych potrzeb.

Opis

  • Podstawa Multisystem BOX - korpus boki KF z pojemnikiem na pościel w obiciu 4.0066, przystosowana do zamontowania zagłówka lub jako samodzielne łóżka do sypialni, stopniowa regulacja wysokości zagłówka i zanóżka, pojemnik na pościel.
  • Do kompletowania z każdym modelem materaca MK Foam.
  • Bogaty wybór tkanin obiciowych.

 UWAGA: na zdjęciu dodatkowo prezentowany jest materac.

Łóżko BOX KBK Korpus możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.