Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka z pojemnikiem drewniane

łóżko drewniane z pojemnikiem na pościelDlaczego warto kupić łóżko drewniane z pojemnikiem? Przede wszystkim dlatego, że łóżko wykonane z litego drewna jest niezwykle piękne, stylowe i ponadczasowe, a do tego wszystkiego jeszcze bardzo trwałe i wytrzymałe oraz praktyczne. Może ono służyć nam przez wiele lat i nadal wyglądać bardzo elegancko. Drewno ma jeszcze jedną ważną właściwość, a mianowicie jest antyalergiczne. Jeśli więc jesteśmy alergikami, albo chcemy kupić bezpieczne i zdrowe łóżko dla dziecka- to żaden inny rodzaj łóżek nie zapewni nam zdrowszego snu. Dzięki zastosowaniu pojemnika na pościel, łóżka drewniane zyskały na atrakcyjności, bo nie musimy rezygnować z interesującego wyglądu na rzecz funkcjonalności; dwie najważniejsze cechy mamy w jednym modelu łóżka. Pojemnik na pościel zajmuje całą powierzchnię pod materacem, dzięki czemu możemy zmieścić w nim i pościel, i inne chwilowo niepotrzebne rzeczy. Łóżka z pojemnikiem posiadają podnośniki gazowe, które pozwalają na bezpieczne i nie wymagające dużego wysiłku, codzienne podnoszenie stelaża z materacem. Łóżka drewniane z pojemnikiem występują w wielu standardowych wymiarach, oraz w wielu wybarwieniach.

Łóżko Verona sosnowe.

Więcej…

Łóżko Proste wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko Płycinowe drewniane z pojemnikiem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko Łukowe drewniane z pojemnikiem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko z Wyplotem rattanowym drewniane z pojemnikiem wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko Szczebelkowe drewniane z pojemnikiem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko Proste drewniane z pojemnikiem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko IWO drewniane z pojemnikiem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…

Łóżko Rodos z pojemnikem na pościel wykonane jest w całości z litego drewna wybarwianego na całą paletę kolorów. Łóżko możemy wykonać na każdy wymiar. Główną zaletą łóżka jest jego wytrzymałość i niepowtarzalny wygląd.

Więcej…


Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 332 (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: (22) 889 74 89, 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Puławska 280 (Pierwsze piętro nad apteką. Obok Medicover, KFC)
Warszawa Ursynów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-18
sobota: 10-15


e-mail sklep@materace-warszawa.pl

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości