Sieć sklepów zajmująca się profesjonalnym wyposażeniem sypialni - Warszawa

Łóżka piętrowe

W pokoju dziecięcym funkcjonalność i bezpieczeństwo to podstawa. Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a rodzice powinni potrafić ją dogonić i przewidzieć, aby dzieci miały jak najlepsze warunki do rozwoju. Pokój dziecka to miejsce zabawy, nauki i odpoczynku, dlatego niezwykle ważne jest jego wyposażenie. Jak w każdej sypialni, tak i w dziecięcej, łóżko odgrywa ważną rolę. W naszej ofercie proponujemy wam łóżka piętrowe i łóżka poziomowe. Wykonujemy je z litego drewna (olchowego, sosnowego), wybarwianego na szeroki wachlarz kolorów. Naturalne drewno sprawia, że świetnie wyglądają, a przy tym są funkcjonalne i bezpieczne. Odznaczają się solidną konstrukcją. Zarówno stelaż pod materac, tak i drabinka, są bardzo wytrzymałe, a zastosowane barierki chronią dzieci przed wypadnięciem. Nasze łóżka są także ekologiczne i antyalergiczne. Lakiery i farby stosowane do wybarwiania nie zawierają toksycznych substancji. Łóżka piętrowe i dwupoziomowe to świetne rozwiązanie w sypialni o małym metrażu. Zajmują znacznie mniej miejsca niż dwa oddzielne łóżka i co najważniejsze, dają dzieciakom niesamowitą frajdę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łóżek piętrowych i dwupoziomowych.

Łóżko MILANO 1

Łóżko piętrowe  MILANO od 929zł

Łóżko piętrowe Milano to idealne rozwiązanie do dziecięcej sypialni i spełnienie marzeń niejednego dziecka. Któż z nas, będąc dzieckiem nie marzył o spaniu na piętrowym łóżku? Te pobudzające wyobraźnię łóżka od zawsze były obiektem westchnień dzieciaków.

Więcej…
Łóżko MAX

Łóżko piętrowe MAX od 829zł

Łóżko Max to świetna propozycja dla rodzin, które mają więcej niż jedno dziecko, ale za to tylko jedną sypialnie dziecięcą.

Więcej…
Łóżko MARIO

Łóżko piętrowe MARIO od 990zł

Łóżko Mario to fajne, stylowe i wygodne łóżko piętrowe, które przypadnie go gustu dzieciakom i ich rodzicom. Nasza propozycja to łózko wykonane w całości z litego drewna sosnowego w szerokiej palecie kolorystycznej.

Więcej…

Uwaga!!!

W dniach 14-12-2014, 21-12-2014 (Niedziela) salon ATM Świat Sypialni  przy ul.Radzymińskiej 332 będzie otwarty w godzinach 10-15. Zapraszamy serdecznie.

Kontakt

ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Radzymińska 332 (Obok M1 naprzeciwko Praktiker)
Warszawa Ząbki
telefon: (22) 889 74 89, 888 732 669

Zapraszamy do największego salonu z łóżkami i materacami w Warszawie.

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Powsińska 20A
Warszawa Mokotów
telefon: 662 901 048

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 11-19
sobota: 10-15


ATM ŚWIAT SYPIALNI
ul. Warszawska 32A
Mińsk Mazowiecki
telefon: 692 098 851

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 10-18
sobota: 10-15


e-mail sklep@materace-warszawa.pl

Kraków

Salon Materacy  i Mebli
Kraków ul. Kobierzyńska 98
Zapraszamy na liczne promocje !!!

Naszą witrynę przegląda teraz 156 gości