Łóżka BOX SBY Korpus

od: 928zł

BOX SBY - Skandynawia Bonel Jednoczęściowy, przystosowana do zamontowania zagłówka, na zdjęciu przykładowo z przekładką Chicago.

Podstawa Multisystem Box- Korpus SBY to idealne łóżko do oryginalnej sypialni, w której liczą się niestereotypowe elementy, zapewniające jednocześnie doskonały komfort snu. Korpus SBY posiada charakterystyczną konstrukcję, która wyróżnia go na tle innych modeli łóżek do sypialni. Jest to rama z solidnej płyty meblowej z wkładem sprężynowym typu bonel, obłożonym warstwą ochroną. Do korpusu dopasowujemy materac, który ma dbać o właściwe ułożenie kręgosłupa. I taki korpus może być bez zagłówka lub z zagłówkiem, który można znaleźć w naszej ofercie, dopasowując go do swoich potrzeb i upodobań. Korpus SBY jest prostym, a przy tym genialnym łóżkiem, będącym rozwiązaniem problemów ze znalezieniem właściwego miejsca do spania.

Opis

  • Podstawa Multisystem BOX - Skandynawia Bonel Jednoczęściowy, przystosowana do zamontowania zagłówka, na zdjęciu przykładowo z przekładką Chicago.
  • Łóżka do sypialni do kompletowania z każdym modelem materaca M&K Foam.
  • Bogaty wybór tkanin obiciowych.
  • Do korpusów pasują nóżki: 21 - wenge, 22 - buk, 99 - srebrne, 06 - czarne
  • UWAGA: na zdjęciu dodatkowo prezentowany jest zagłówek oraz materac. Do każdego korpusu należy doliczyć nóżki.

Łóżka BOX SBY Korpus możesz wypróbować w naszym sklepie. Przedstawimy Państwu nasze opinie i naszych klientów.